W sobotę, 25 września 2021 odbyły się kolejne trzy spotkania Antypartii – w Warszawie – Trzeci Kongres Antypartii oraz okręgowe zebrania w Gorzowie i Radomiu.
Delegaci na Trzeci Kongres Antypartii postanowili wprowadzić kilka zmian do jej Statutu, które odbiurokratyzują funkcjonowanie ugrupowania. Wybrano też piątego członka Komisji Rewizyjnej oraz Sądu Koleżeńskiego.
Postanowiono zacząć konstruować wstępne listy wyborcze we wszystkich 41 okręgach wyborczych w związku z możliwością wcześniejszych wyborów do Sejmu oraz sfinalizować ogólnopolski sondaż, w którym ankietowani odpowiadają na pytanie, na które ugrupowanie zagłosowałbyś. Wymienione zostały wszystkie partie parlamentarne oraz Antypartia. Wkrótce zostaną ogłoszone wyniki tego sondażu.
Pozyskano nowych członków i sympatyków Antypartii.
W Radomiu przedstawiciele Antypartii spotkali się z reprezentantami innych ugrupowań, by przedyskutować formy współpracy w czasie najbliższych wyborów parlamentarnych, zaś w Gorzowie Wielkopolskim członek Zarządu Antypartii i Koordynator Okręgowy, Janusz Maksymowicz dyskutował z członkami i sympatykami Antypartii z okręgu lubuskiego na temat kolejnych działań Antypartii w tym regionie. W spotkaniu wzięła udział także ekipa lokalnej telewizji.
Przygotowywane są trzy kolejne spotkania regionalne Antypartii w październiku – w Bieszczadach, na Mazurach oraz na Kaszubach.
Józef Niemczura – wybrany (jako piąty członek) do Komisji Rewizyjnej Antypartii, ekonomista z powiatu dąbrowskiego w Malopolsce, który jako licealista zdobył główną nagrodę – 2-tygodniowy pobyt w USA w konkursie ogłoszonym przez Centrum Polonii na pracę na temat różnic między polską ordynacją wyborczą i ordynacjami wyborczymi w siedmiu najbogatszych państwach świata.
Antoni Wróblewski – elektryk i rolnik z Tarnowa, został wybrany (jako piąty członek) do Sądu Koleżeńskiego Antypartii
W spotkaniu w Radomiu uczestniczył Przewodniczący Antypartii , dr Marek Ciesielczyk
Delegaci Antypartii na Trzecim jej Kongresie w Warszawie